Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadı Alımları

+26
Lucas Behindrio
Feliks Heinrich
Lethe Bonham
Farfalla Donzel
Biljana Blazhe
Briseis Irma Silimauré
Morana Lepoutre
Aurélien Rhodanthe
Krystelle Bartoloměj
Anechka Meyerovich
Greger Samsa
Winter W. Archangel
Gianna de Laurentis
Theodorakis Palabras
Paiva Lechkov
Jayden Lauren
Yvette Ella Swansea
Ilyna Sky
Jocelyn Mia Evans
William Sky
Euphoria Crowley
Brandon Sky
Clarise Miao
Evaris Sky
Mori Suzume
Port Shire
30 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Port Shire
DM
DM
Port Shire

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeÇarş. Şub. 05, 2014 6:24 am

Cadı ırkı ile ilgili bilgileri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulabilirsiniz.

Kod:
    Karakterinizin;
    Adı ve Soyadı:
    Örnek RPG:
    İstenilen Özel Yetenek:

Bilgilendirme: Her cadının kendine ait özel bir yeteneği vardır ve bunlar sadece 7 Harika'yla sınırlı değildir. Sadece Konsey üyeleri elementleri kontrol edebildiği için cadılar element haricinde her türlü yeteneğe sahip olabilir.

En son Port Shire tarafından Cuma Şub. 14, 2014 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://portshire.forum.st
Mori Suzume
Cadı
Cadı
Mori Suzume

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 11:39 am

Mori Suzume. -Suzume ismi, Mori soyadı. Japon geleneği.-
Örnek rol oyunu Evaris Sky'a yollanıyor.
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 11:41 am

Verdim gitti.
Clarise Miao
Cadı & Profesör
Cadı & Profesör
Clarise Miao

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 1:07 pm

Claris Miao
-Persephone Vlonjati- karakteri ile aynı.
Divination
Brandon Sky
Avcı
Avcı
Brandon Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 1:09 pm

Rütbe veriliyor.
Euphoria Crowley
Cadı & Üniversite Öğrencisi
Euphoria Crowley

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 1:46 pm

Karakterinizin;
Adı ve Soyadı: Euphoria Crowley
Örnek RPG:
Spoiler:

İstenilen Özel Yetenek: Divination
William Sky
Üniversite Öğrencisi
Üniversite Öğrencisi
William Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 1:47 pm

Rütbe veriliyor.
Jocelyn Mia Evans
Jocelyn Mia Evans

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeC.tesi Şub. 15, 2014 7:09 am

Ad-Soyad: Jocelyn Mia Evans
Örnek RPG:
Spoiler:
Ilyna Sky
Avcı & Üniversite Öğrencisi
Ilyna Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeC.tesi Şub. 15, 2014 7:11 am

Seçtiğiniz özel yeteneği de söylerseniz, rütbenizi profilinize hemen işliyorum ^^.
Yvette Ella Swansea
Madam Devereaux Akademisi Öğrencisi
Yvette Ella Swansea

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeC.tesi Şub. 15, 2014 7:51 am

Yvette Ella Swansea | Vitalum Vitalis
    Örnek Rol Oyunu:
    Spoiler:

Ilyna Sky
Ilyna Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeC.tesi Şub. 15, 2014 7:59 am

Tamamdır ^^.
Jayden Lauren
Jayden Lauren

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 4:55 am

Jayden Lauren | Vitalum Vitalis | Üniversite Öğrencisi

JAYDEN LAUREN

A S T O R Y

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gittiği kolejin çıkış saatinde okulun kapısına yanaşan uzun, siyah bir Mercedes’e tüm öğrenciler ağzı açık bakıyordu, her gün olduğu gibi. Şoför koltuğunda oturan Luke ile göz göze gelebilmek için pencereye eğilip gülümsemişti Jayden. Dönüp okula doğru baktığında ona imrenerek bakması gereken gençleri hayretler içinde bakışırken buldu. Ne olup bittiğine bir anlam veremezken kafasını arabanın ardına kaldırmasıyla o da dehşete kapıldı. Yolun karşısındaki Gotik işlemeli binanın dibinde koca bir Harpy kanatlarını göğsüne siper yapmış bekliyordu. Böyle gerçekçi görünen bir animatörü daha önce kimse görmemişti elbet.

Dev Harpy kostümlü animatör kanatlarını yana doğru açtığında oluşan rüzgar çevresini kaplamıştı Jayden’ın. Arabadan fırlayıp yolun ortasında Jayden’ı ardına alacak şekilde duran abisine hayretle bakıyordu. Neler olup bittiğini anlamaya çalışıyordu. Abisinin böylesine profesyonel bir animatörle alıp veremediğinin ne olduğunu merak etti. Neyse ki merakı çok uzun sürmedi: Harpy çırpmakta olduğu kanatlarını yere doğru eğip olduğu yerde sıçradı ve kısa sürede havalandı. Daireler çizip çığlıklar atarak okul ve yoldan oluşan çemberin etrafında uçuyordu. Oluşturduğu çemberin içinde ve çevresinde kalan herkes Harpy’nin çığlığından memnun değil gibiydi. Kulaklarını tıkayanlar, dayanamayıp yere çökenler ve dahası bayılanlar. Jayden da çığlığı duyuyordu ama bu kadar etkilenmemişti. Ne yapacağını şaşırmıştı. Okula dönüp saklanmalı mıydı, yere düşen arkadaşlarına yardım mı etmeliydi, yoksa Harpy’nin odağında olan abisinin yanına gidip ona yardım mı etmeliydi?

Çok korkmuş olmasına rağmen elindeki çok değer verdiği defterlerini yere atıp abisinin yanına koştu. Yan yana duran kardeşler önce kısa süreli bir bakıştılar. Ardından Luke, rüzgâr dalgalarının arasında sesi dağıldığı için bağırarak “Geleceğini biliyordum. Kalemini çıkar!” diye haykırdı. Ama Jayden neyden bahsettiğini bilmiyordu adeta. “Ne?” diye bağırarak tepkisini göstermeden edemedi. “Sana verdiğim kalem! Yanından ayırmamanı söylemiştim.” Yanından ayırmaması kısmını kim ciddiye alırdı ki? Öylesine söylenen bir söz kadar değersiz değildi ama bu seferki. Jayden koşarak az önce arabanın yanında yere attığı defterlerinin yanına gitti. Defterin kenarına tutturduğu kalemi aradı ama bulamadı. Yere doğru eğildi ve arabanın altına doğru baktı. Abisinin bir yurtdışı seyahati sırasında aldığı kenarında da altın işlemeyle Jayden’ın adının yazılı olduğu kalem bir kol uzağında duruyordu. Kolunu arabanın altına doğru uzattı ve kalemin soğuk metaline dokundu. Kılıca dönüşürken çıkardığı ses, Harpy’nin çığlığını bastırmıştı. Ya da Jayden öyle duymak istemişti. Etrafına baktığında tüm herkesin yerde baygın bir şekilde yattığını gördü. Hala abisi ile kendisinin nasıl bayılmadığını düşünürken Harpy’nin seri bir şekilde üzerine doğru gelişine şahit oldu. Bağırarak elindeki sopa ile Harpy’ye koşan abisine şaşkınlıkla bakıyordu. Jayden Onun bu cesaretine hayran kalmıştı: Daha önce onun bu kadar korumacı davranmasını gerektirecek bir şey olmadığı için bu kadar cesur olduğuna tanık olmamıştı. Şaşkın bir şekilde elinde tuttuğu kılıcı ile yolun ortasında duruyordu. Abisinin “Kendine gel ve harekete geç; koşmaya başla!” diye bağırmasıyla elindeki kılıcın ağırlığını omzunda hissederek okulun asfalt tabanlı yan sokağına doğru koşmaya başladı. Peşinden gelen abisine soru sormak istermişçesine baktığında Luke “Sonra her şeyi anlatacağım. Şimdi sadece koş!” diye söylendi. Zaten Jayden da aynı fikirde idi, şuan yapacak en akıllıca şey koşmaktı.

Yan yana koşan kardeşler arkalarına dönüp baktıklarında az önce kafasına koca bir sopa yiyip sersemleyen Harpy’nin gelmekte olduğunu gördüler. Jayden’ın elinde boşuna duran kılıcı seri bir şekilde alıp Harpy’ye fırlatan Luke, şanslı olacak ki yaratığı kanadından yaralamıştı. Acılar içinde çığlık atarak oradan uzaklaşan Harpy’den kıl payı kurtulan ikili oldukları yere çökecek kadar bitkin düşmüşlerdi. Ama Luke’un direktifi ile kimse kendine gelmeden arabaya dönüp oradan uzaklaşmak istediler. Okulun önüne geldiklerinde Harpy’nin koca pençeleri ile az önce onlar kaçarken arabayı karşı binanın duvarına fırlatmış olduğunu gördüler. Jayden sesli bir şekilde küfür etmeden kendini alamadı. Sinirli bir şekilde okulun duvarına doğru uçup kenarda durmuş olan defterlerini topladı. Ve abisi ile oradan koşarak uzaklaştı. Uzaklaşırken de aklına binlerce soru yazmayı ihmal etmedi. Abisini iyi bir sorguya çekecekti. Aynı abisinin onu eşcinselliği ile ilgili sorguya çekmesi gibi.

Paiva Lechkov
Avcı
Avcı
Paiva Lechkov

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 6:23 am

Rütbeniz veriliyor.
Theodorakis Palabras
Antik Tarih ve Sanatları Profesörü & Cadı
Theodorakis Palabras

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 7:42 am

Theodorakis Palabras | 36 | Transmutation & Zaman Kontrolü
Örnek RP: (bkz. jayden)

*özel rica, profesör rütbesi kalsa ama yine de yukarıya cadı filan yazsa olur mu? mavi rank istiyorum da. Very Happy
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 7:45 am

Irk kısmına cadıyı eklerim ben lakin bir yetenek alabiliyoruz -diye biliyorum ben- Birini seç öyle ekleyeyim ben ^.^
Theodorakis Palabras
Theodorakis Palabras

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 7:48 am

Ama zamanla 7 yeteneği kullanma hakkımız varsa bu kendimizi geliştirebiliyoruz demektir. O zaman yeni yetenek çakralarımızı açabiliyoruz anlamı taşır. Ben de bundan ötürü Zaman Kontrolü ve Yer Değiştirmeyi seçtim. Ne de olsa transporting -yer değiştirme- de zamanı büküp yer değiştirmekten ibaret.

Ha, sorun çıkacaksa hala "Zaman Kontrolü"nü seçiyorum efm. Smile

bir de yukarıdaki rütbe yerine "& Cadı" diye eklenirse sevinirim.
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 7:51 am

Yeteneklerin gelişimi Güç Sistemi'ne göre ayarlanacak ama daha eklenmedi galiba sistem ben bile bilmiyorum ondan şe'yaptım. Aman bee soğuk admin olmucam jkfshjfksf. Du hemen hallediyorum.^^
Theodorakis Palabras
Theodorakis Palabras

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 7:54 am

Senden sert admin mi olur ya kuzum? ^^ (sohbet başlığı mode on)
Gianna de Laurentis
Gianna de Laurentis

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 10:48 am

Gianna de Laurentis
Concilium

Spoiler:

kullanıcının isteği üzerine rp silinmiştir.
Winter W. Archangel
Winter W. Archangel

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePaz Şub. 16, 2014 11:31 am

Rütbe veriliyor ^^.
Greger Samsa

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 8:58 am

Greger Samsa | Telekinesis.[spoiler]Üyenin isteği üzerine silinmiştir.
Brandon Sky
Avcı
Avcı
Brandon Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 9:01 am

Winter W. Archangel demiş ki:
Rütbe veriliyor ^^.
Anechka Meyerovich
Anechka Meyerovich

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 10:10 am

& Anechka Meyerovich.
&
Spoiler:
& Concilium
Ilyna Sky
Ilyna Sky

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 10:22 am

Rütbeniz veriliyor ^^.
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Cadı Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Alımları   Cadı Alımları Icon_minitimeÇarş. Şub. 19, 2014 12:46 pm

:: Krystelle Bartolomej.
::
*:
:: Concilium.

Cadı Alımları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lycan Alımları
» Vampir Alımları
» Profesör Alımları
» Suçlu Alımları