Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Allah next next diye diye geçmiş

3 posters
YazarMesaj
Brian Walters
Vampir
Vampir
Brian Walters

Allah next next diye diye geçmiş Empty
MesajKonu: Allah next next diye diye geçmiş   Allah next next diye diye geçmiş Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 12:37 pm

Genelde ben resmimi atmam sitelere ama nedense burda bi özendim. Bro'm Merve tarikat olduğunuzu iddia ediyor ve artık resim atanlar olarak beni de aranıza almışsınız affraid 
Bunu çektireli en az 3-4 yıl olmuştur ya. Ama Metallica tişörtüm hala dolapta bir yerlerde lasfkaslşdfk:

Zaten o kadar çok fotoğrafım yok şimdi hemen elimin altındakini attım bu bile benim için anormal lol!
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: Allah next next diye diye geçmiş   Allah next next diye diye geçmiş Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 12:38 pm

cheers And there's another metal-head!!!!
Seni biliyorum. Nereden diye sorma. Söyleyemem. Gizli ^^
Brian Walters
Vampir
Vampir
Brian Walters

MesajKonu: Geri: Allah next next diye diye geçmiş   Allah next next diye diye geçmiş Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 12:40 pm

Harbiden mi ya *-* Nerden merak ettim şimdi ama alsdfkaslşdf Brian Walters adından tanıyan çok olur da resmimden tanıyanı ilk kez görüyorum affraid
Lethe Bonham
Cadı
Cadı
Lethe Bonham

MesajKonu: Geri: Allah next next diye diye geçmiş   Allah next next diye diye geçmiş Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 12:42 pm

ilk yorum yapan olamadım.... Bro resim kaliten ne adar hoş öyle senin, neyse bir geleyim dedim gidiyorum D:
Brian Walters
Vampir
Vampir
Brian Walters

MesajKonu: Geri: Allah next next diye diye geçmiş   Allah next next diye diye geçmiş Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 12:44 pm

Bro o telefon emektar ya, şimdiki telefonum bile değil bir de 3-4 yıl öncesi diyorum iyice kötü asdfasjkdflşask Very Happy

Allah next next diye diye geçmiş
1 sayfadaki 1 sayfası