Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

the river in hades | L E T H E

4 posters
YazarMesaj
Lethe Gallelorne
IV. Sınıf
IV. Sınıf

the river in hades | L E T H E Empty
MesajKonu: the river in hades | L E T H E   the river in hades | L E T H E Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 6:27 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
the river in hades
lethe gallelorne

Lethe, Yunan mitolojisi'nde yeraltı dünyasında, yani cehennemde akan nehirlerden biridir. Bu nehrin suyundan içen ölülerin ruhları dünyada yaşamış oldukları geçmiş fani hayatlarına dair her şeyi unuturlardı. Lethe Gallelorne'un ismi de buna dayanarak konuldu. Ailesi biricik kızlarını el üstünde yetiştirirken, ona gerçekleri anlatmadan büyütebileceklerine ve Lethe'nin kim olduğunu asla öğrenmeyeceğine kendilerini de öylesine inandırmışlardı ki, kendileri bile onun geldiği yeri unuttular. Unuttular ancak bu sonsuza uzanan bir unutuş değildi. Hatırlamak mecburiyetinde kaldılar çünkü Lethe bir gün aniden dönüşüp evi yerle bir edince zamanında bir bebek değil de bir canavar evlat edindiklerini anladılar. Yine de, onu öylece sokağa atmaya gönülleri el vermediği için o kendi isteğiyle ayrılana kadar yanlarında kalmasına izin verdiler. Ama bu durum Lethe'i, onların gözlerinde bir canavar olmaktan kurtaramıyordu, ona daima soğuk ve mesafeli davranıyorlardı çünkü korkuları kalplerine kadar ilerlemişti. Lethe ise kendindeki bu değişimi adlandıramıyor, bunun yanı sıra her daim yanında olan ebeveynlerinin sıcak tuttukları yüreğinde soğuk rüzgarlar esiyor ve kendini hiç olmadığı kadar yalnız hissediyordu. Bunun acısını çıkarırcasına dağıtması her ergenden beklenebilecek bir davranıştı tabii. Ve o da aynen böyle yaptı. İçindeki acıyı gizlemek için fazlasıyla neşeli bir genç kıza dönüşüyordu. Mottosu: "Anı yaşa". Aklına eseni yapıyor ve nedense hiçbir korkusu yokmuş gibi davranmaktan haz alıyor.

Arananlar

;; Onun bir Lycan olduğunu anlamasını sağlayacak biri. Avcı ya da Lycan olsun lütfen, ona yardım edecek biri yani bu. Yakın olacaklar birbirlerine.

;; Asıl ailesini bulmak isteyecek Lethe. Ona bu konuda yardım edebilecek biri(leri)

;; Liseden/Üniversiteden arkadaşlar. Eğlenebileceği birileri muhakkak lazım. Burası bol bol dolabilir.

;; Belki bir sevgili? Romantik bi' şeyler, hmm?

;; Ve aklınıza gelen her türlü kurguya da açığım. HER TÜRLÜSÜNE.

Jayden Theobald
Alfa
Alfa
Jayden Theobald

MesajKonu: Geri: the river in hades | L E T H E   the river in hades | L E T H E Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:04 am

Onun bir Lycan olduğunu anlamasını sağlayacak biri. Avcı ya da Lycan olsun lütfen, ona yardım edecek biri yani bu. Yakın olacaklar birbirlerine.

Ne dersin?
Aryna G. Stark
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Aryna G. Stark

MesajKonu: Geri: the river in hades | L E T H E   the river in hades | L E T H E Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:33 am

benim hatun da lycan olduğunun farkında değil henüz, aynı zamanda arkadaş olabilirler, aralarındaki yaşı sorun etmez aryna. iyi anlaşırlar bence ^^. ikisinin de lycan olduğu ortaya çıkınca da daha yakın olurlar hatta ahaha
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

MesajKonu: Geri: the river in hades | L E T H E   the river in hades | L E T H E Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:50 am

Farfalla seni pavyonlara sokar çok güzel anı yaşatır kjfshjkhksvnsk.
Lethe Gallelorne
IV. Sınıf
IV. Sınıf

MesajKonu: Geri: the river in hades | L E T H E   the river in hades | L E T H E Icon_minitimePaz Şub. 23, 2014 11:13 am

Jayden Theobald demiş ki:
Onun bir Lycan olduğunu anlamasını sağlayacak biri. Avcı ya da Lycan olsun lütfen, ona yardım edecek biri yani bu. Yakın olacaklar birbirlerine.

Ne dersin?
Burayı doldurdum maalesef ama başka bir şey olabilir tabii.

Aryna G. Stark demiş ki:
benim hatun da lycan olduğunun farkında değil henüz, aynı zamanda arkadaş olabilirler, aralarındaki yaşı sorun etmez aryna. iyi anlaşırlar bence ^^. ikisinin de lycan olduğu ortaya çıkınca da daha yakın olurlar hatta ahaha
Tamamdır bu süper!

Evaris Sky demiş ki:
Farfalla seni pavyonlara sokar çok güzel anı yaşatır kjfshjkhksvnsk.
Oo, Lethe'in canına minnet valla. Beraber içer beraber dağıtırız kuzum şlkjgfdsasdfgh

the river in hades | L E T H E
1 sayfadaki 1 sayfası