Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elena Pearl

4 posters
YazarMesaj
Elena Pearl
Üniversite Öğrencisi
Üniversite Öğrencisi
Elena Pearl

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePaz Mart 02, 2014 12:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Elena Pearl. ondokuz. öğrenci.
    Elena arkadaş canlısı, yardımsever ve neşeli bir yapıya sahiptir. Yalana ve kandırılmaya özellikle de aptal yerine konmaya tahammülü yoktur. İki yüzlü ve kinci insanlardan hoşlanmaz. Hayatta değer verdiği insanlar için yapamayacağı şey yoktur. Macerayı sever ve her türlü macera dolu etkinliğe gözü kapalı atlar. Yeni arkadaşlar edinmeye bayılır. Özellikle doğaüstü ırklardan. Küçüklüğünden beri doğaüstü ırklara ilgisi olmuştur.
    Elena, adli tıp uzmanı olan babasını o küçükken silahlı bir saldırıda kaybetmiştir. Annesi ise babasının acısına dayanamadığından iki ay sonra kalp krizinden ölmüştür. Elena da babası gibi bir adli tıpçı olmak istemiş ve tıp fakültesine girmiştir. Fakat Elena'nın ilgi alanı her zaman için vampirler tarafından öldürülen insanlar ve nadirde bulsa diğer ırklardan cesetler olmuştur. Hocalarından gizli olarak bu vakaları inceler.

Gelelim aradıklarına. Aradıklarımı listelemeyeceğim çünkü her türlü kurguya açığım Smile)
Lethe Bonham
Cadı
Cadı
Lethe Bonham

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePaz Mart 02, 2014 1:21 pm

Her kurguya açık insanlaa uygun kurgularım var benim Very Happy Çünkü benimde ihtiyacım var. Şimdi Dean Bloom diye bir karakterim var kendisi 1000 yılı aşkındır yaşayan viking kökenli bir vampirdir.Seninde vampirlere olan ilginle alakalı bir kesişme ayarlayarak güzel aksiyonlu bir kurgu ayarlayabiliriz. Ailen öldükten sonra daha önceden babanla olan bir anlaşmaları nedeniyle senin gizli destekçin olabilir. Gizliden gizliye seni izler vs zaten aynı bölümdesiniz burdan bir şeyler bağlarız olmadı daha farklı bir şey buluruz. Bu karakterimle ne bulabiliriz bilemedim. Varsa eğer aklında yapalım bir şeyler der daha da fazla uzatmadan giderim Very Happy
Brian Walters
Vampir
Vampir
Brian Walters

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePaz Mart 02, 2014 1:42 pm

Bende kurgu istiyorum çünkü;
1- Seni tanıyorum, Elena Pearl ismini başka birisinin kullanacağını pek sanmıyorum. Very Happy
2- Nina var yani allahın emri kurgu yapmamız

Dean'den yola çıkarak bir şeyler bulabilir miyiz diye düşündüm ilk başta ama o zaman da çok basit bir kurgu olur. Şuan kafamda çalışmıyor okul uyku düzeni yüzünden uykum gelmeye başladı. Biz en iyisi yarın bir şeyler düşünelim, hem yarın kendi ilanımı da açıcam ordan da sen benim karaktere bakarsan birlikte bir şeyler bulabiliriz Very Happy

Not: Çapkınlık, ilişki tarzı olmaz çünkü tam üstteki bayan beni keser.
Elena Pearl
Üniversite Öğrencisi
Üniversite Öğrencisi
Elena Pearl

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePtsi Mart 03, 2014 10:19 am

Lethe Bonham demiş ki:
Her kurguya açık insanlaa uygun kurgularım var benim Very HappyÇünkü benimde ihtiyacım var. Şimdi Dean Bloom diye bir karakterim var kendisi 1000 yılı aşkındır yaşayan viking kökenli bir vampirdir.Seninde vampirlere olan ilginle alakalı bir kesişme ayarlayarak güzel aksiyonlu bir kurgu ayarlayabiliriz. Ailen öldükten sonra daha önceden babanla olan bir anlaşmaları nedeniyle senin gizli destekçin olabilir. Gizliden gizliye seni izler vs zaten aynı bölümdesiniz burdan bir şeyler bağlarız olmadı daha farklı bir şey buluruz. Bu karakterimle ne bulabiliriz bilemedim. Varsa eğer aklında yapalım bir şeyler der daha da fazla uzatmadan giderim Very Happy

Kurguya bayıldım. Kesinlikle bol aksiyonlu şeyler çıkarabiliriz Dean ile.
Lethe ile de hmm.. Lethe bir cadı ve Elena'nın hiç cadı arkadaşı yok. Cadı ırkını da tanıdığı söylenemez. Tesadüfen karşılamış olabilirler yada Elena Lethe'yi büyü yaparken görmüş ve onu gizlice takip ediyo olabilir cadılar hakkında bilgi edinmek için.

Brian Walters demiş ki:
Bende kurgu istiyorum çünkü;
1- Seni tanıyorum, Elena Pearl ismini başka birisinin kullanacağını pek sanmıyorum. Very Happy
2- Nina var yani allahın emri kurgu yapmamız

Dean'den yola çıkarak bir şeyler bulabilir miyiz diye düşündüm ilk başta ama o zaman da çok basit bir kurgu olur. Şuan kafamda çalışmıyor okul uyku düzeni yüzünden uykum gelmeye başladı. Biz en iyisi yarın bir şeyler düşünelim, hem yarın kendi ilanımı da açıcam ordan da sen benim karaktere bakarsan birlikte bir şeyler bulabiliriz Very Happy

Not: Çapkınlık, ilişki tarzı olmaz çünkü tam üstteki bayan beni keser.

Evet evet evet o benim Very Happy
Ian olupta kurgu yapamazsam çatlarım Very Happy

Elena'nın ileride dönüştürülmesini düşünüyorum. Bunu Brian yapabilir. Ama öncelikle bir arkadaş kurgusu ayarlayabiliriz (kesinlikle ilişki, çapkınlık değil  Wink )
Dean Bloom
Vampir & Üniversite Öğrencisi
Dean Bloom

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePtsi Mart 03, 2014 10:41 am

O zaman şöyle yapalım Lethe dışlanmış bir cadı aslında şey dışavurum için verdiği kurbanlrda senin ailen olabilir, yani sadece baban, bunu öğrenebilirsin falan Lethe'ye karşı müthiş bir nefret ve kin duyarsın düşmanlık çıkar gibi Very Happy Dean ile hafif takipçi sapık değişik arkadaşlık olur vampirliğe özentini bilir ama seni hiç dönüştürmek istemezz hani insanlığı bulduğu parçası olursun aslında falan. Ay saçmaladım galiba sanırsam Very Happy beğenirsen yazarız ama Very Happy
Elena Pearl
Üniversite Öğrencisi
Üniversite Öğrencisi
Elena Pearl

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePtsi Mart 03, 2014 1:54 pm

Yoo neden saçmalayasın ki bence çok güzel ^^
Tamam o zaman Lethe ile düşmanlık Dean ile takipçi-dostluk ilişkimiz olsun.
Dean Bloom
Dean Bloom

Elena Pearl Empty
MesajKonu: Geri: Elena Pearl   Elena Pearl Icon_minitimePtsi Mart 03, 2014 1:56 pm

Tamamdır en kısa sürede rpye dökelim bunları zevkli şeyler çıkacak gibi Very Happy

Elena Pearl
1 sayfadaki 1 sayfası