Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*

+3
Jayden Theobald
Drago Krosigk
Laela Cryptic
7 posters
YazarMesaj
Laela Cryptic

Laela Cryptic

Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Empty
MesajKonu: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 6:47 am

Edit**

En son Laela Cryptic tarafından Perş. Şub. 27, 2014 1:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 6:52 am

Abi sitede taş olmayan kız yok hepsi taş ya. Very Happy
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 7:06 am

Teşekkür ederim ben hepimiz adına  Smile 
Jayden Theobald
Alfa
Alfa
Jayden Theobald

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:14 am

Bildiğimiz Selin işte, biraz değiş be kızım.
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:18 am

Şimdi sen ne bekliyorsun Very Happy
Aryna G. Stark
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Aryna G. Stark

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:38 am

Jayden Theobald demiş ki:
biraz değiş be kızım.

daha da güzelleşmiş bu kız, fotoğraflarını görmeyeli ^^.
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:45 am

Hangimiz daha fazla güzelleşmiş o tartışılır tabi Very Happy
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:53 am

Sitedeki herkes çok inanılmaz derecede güzel ve ben tribe giriyorum arkdşlr yapmayın üzülüyo'm. Bi' de saçların çok güzelli onları kıskandım biraz ama seviyo'm seni Selin <3
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 10:19 am

Al saçlarım senin olsun ya Very Happy ben de çok seviyom hepinizi çok seviyorum baksanıza adminlere hepsi birbirinden mükemmel Smile
Paiva Lechkov
Avcı
Avcı
Paiva Lechkov

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 11:01 am

Ay ben seni sanki bir yerde daha görmüştüm fotoğraflarını ama şu an nerde gördüğüm hiç aklıma gelmedi ama çok tatlıymışsın ^^.
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 11:15 am

Ben de seni tanıyorum sanki ama Very Happy elbet bi sitede karşılaşmışızdır Very Happy çok teşekkür ederim tatlım Smile
Maurice Gallagher
Suçlu
Suçlu
Maurice Gallagher

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 12:53 pm

Şimdi eğer sapıklık olarak algılanmazsa bişey söylemek istiyorum. Bu foruma girdim ve şunu gördüm

Şunu:

Sinema-Tv okuyorum ben. Aksilik olmazsa ben bir kadraj içine en güzel görüntüleri koyup, insanlara sunacağım. Yani bu benim işim olacak. Bu alanla ilgili bir dünya dersler görüyoruz; fotoğrafçılığıydı, kamera teknikleriydi, beyaz ışığıydı, modeliydi, aksıydı falan.. Söylemek istediğim şey şu. Görüntünün güzelinden az da olsa profesyonelce anlayan biriyim. Libidodan bağımsız olarak söylüyorum ki bu fotoğraftaki şey uzun zamandır gördüğüm en güzel şey. Şapka çıkarıyorum
Laela Cryptic

Laela Cryptic

MesajKonu: Geri: Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*   Beklentileri eksilere alalım lütfen *.* Icon_minitimePtsi Şub. 24, 2014 7:10 am

Mehmet'in cesur yorumundan sonra başlık kilitlendi resmen Rolling Eyes
Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Beklentileri eksilere alalım lütfen *.*
1 sayfadaki 1 sayfası