Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir maria puder uyarlaması.

+3
Jayden Theobald
Drago Krosigk
Maria Pudolojski
7 posters
YazarMesaj
Maria Pudolojski
Avcı
Avcı
Maria Pudolojski

bir maria puder uyarlaması.  Empty
MesajKonu: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 5:13 am

Ehm, bir tanışmalı başlıkta daha beraberiz. Ya ben ne ara düştüm yine buralara?
Şimdi efenim ben Gökçe. On yedi yaşındayım diyebiliriz, iki aycık kaldı. Vay be, insan düşününce 12 yaşında başladım ben rpye. Nerden nereye. Çok şey değişti tabii o günlerden bu yana. Ben de çok klasik bir söylem olarak rpyi bırakmıştım. Olmuyordu yani. Çok sevdiğim birkaç site kapandıktan sonra hiçbir yerde tutunamadım.Teker teker dağıldık zaten. Sonra baktım ya ben aslında bırakamamışım rpyi. Böyle hani marka reklamları olur, dergilerde mankenler çıkar ya. Sürekli bir arayış içindeyim. Her modele göz gezdirir olmuşum, bundan şöyle karakter çıkar buna şu isim yakışır diye diye. Sonra Snapchat indirdim, bir baktım Ekin de listemde. Konuşuyoruz falan derken good old days hesabından duydum yeni site açmışlar. Güllaç, ikiz ve Tuş'um var hiç kaçırır mıyım? Koptum geldim ben de.

Genel olarak bu sitede kimler var kimler yok bilmiyorum. O yüzden beni tanıyan varsa da Svetya Markov olarak tanıyordur sanırım. İşte artık Svetya yok ama, öldü. Artık Maria Pudolojski var. Başlıktan anlaşıldığı gibi bir Maria Puder uyarlaması olan nâcizane yeni karakterim.

Neyse canım, ne yaparım ne ederim işine gelirsek. Lise üçüncü sınıftayım, tmdeyim fakat okulumuzda sözel sınıfı olmadığından bu. Gazetecilik yapmak istiyorum ileride, biliyorum para yok eheh. (İleride napıcaksın hapse mi giriceksin, ehehıehei diyeni keserim. Net.) Aynı zamanda bir öykü yazarıyım. Aslında yazar demek ne kadar doğru bilmiyorum ama öykücüyüm diyelim biz ona. Birkaç dergide öyküm yayımlandı. Şimdilerde bir okul dergisi çıkarma işiyle uğraşıyorum. Aynı zamanda önümüzdeki ay Almanca'dan b1 sınavına gireceğim yey! Aklımda uzun soluklu bir proje var. Amatör olarak da çiziyorum ama çok tırt şeyler. Söz etmek gerekmez.

Ya ben eğlenceli bir insandım ne ara bu kadar sıkıcı oldum, diye soruyorum kendime şu an. Aman yea, yazdık bir şeyler işte. Okuyan gözlerinizi öperim. (Yaşasın içimdeki 70lik hatun!)

En son Maria Pudolojski tarafından C.tesi Şub. 22, 2014 5:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 5:25 am

İlerideki hedefi savaş muhabiri olmak isteyen bir arkadaşım vardı. Elbette ailesinden saklıyordu o. Hehe. Gazetecilikte para yok diyeni keserim. Başarılı birisi olduğun zaman her işte para vardır. Her şey sana bağlı. Ben Sergen, Gökçe ve emin ol rp aleminde senden daha fazla siteye tutundum -yaklaşık 4 - Ama her zaman bir yenisi geliyor eskisinin yerini aratmıyor. ^^ -Misal onca sene rp deyim ilk defa vampir-kurtadam/kurtkız kurgulu bir sitedeyim.- Ben de kitap yazacağım. Ama bu işsizliklerimi rp lerle doldurmaya devam edersem biraz hayal gibim sanırım. Very Happy

Not : İlk defa birinin böyle uzun uzun kendini anlatışını okudum. Bu benim işsizliğimden mi senin yazının devamını merak ettiğimden mi hiç bilmiyorum ya, neys. Very Happy
Maria Pudolojski
Avcı
Avcı
Maria Pudolojski

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 5:46 am

Çok memnun oldum.
Yalanım yok şuraya oturur sayfalarca da yazarım. Bundan daha uzun yazdığım da olmuştu ama çok net bir biçimde diğer arkadaşlar bir başını bir de sonunu okuduklarını söylediler. Okumuyor kimse o kadar yani. Hoş fazlası da kendini beğenmişlik mi olur ne?

Kitap yazmak gelecek planlarım arasında benim de ama bunun için daha olgunlaşmam gerektiğini düşünüyorum. En azından daha fazla tecrübem olması gerekiyor.

Site konusuna gelirsek eğer... Çok fazla sitede bulundum ben, hatta daha önce site bile açtım alsdajldak. Yine de yalanım yok en çok bağlandığım site ilk sitemdi. Fazla kaldığımdan sanırım. O kadar çok kişiyi tanıdım ki... Farklıydı her şekilde. Bugün bile oradaki insanlarla olan muhabbetlerimizi hatırlarım -ki düşün 6. ya da 7.sınıftayım- gülerim. Ergenliğimin en ateşli yıllarını o sitede geçirdim ya ben. Hoş o halime beni nasıl çekmişlerse artık!
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 6:34 am

Ergenliğin en ateşli yılları nedir yaa Very Happy Benim de ilk sitem çok güzeldi. Neys. Konuşalım özel mesajdan. ^^ Tekrar memnun oldum .
Maria Pudolojski
Avcı
Avcı
Maria Pudolojski

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 7:28 am

Olur tabii konuşuruz. Tekrar memnun olduğum tanıştığımıza.
Jayden Theobald
Alfa
Alfa
Jayden Theobald

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 8:44 am

Hoş geldin sefalar getirdin Gökçe'cim.
Aryna G. Stark
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Lycan & Üniversite Öğrencisi
Aryna G. Stark

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 9:41 am

Güzelliğim benim, siteye hoşgeldin tekraardan ^^ :*
Paiva Lechkov
Avcı
Avcı
Paiva Lechkov

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeC.tesi Şub. 22, 2014 10:57 am

Hoş geldin canım ^^. Senem bende, iyi vakit geçirmen dileğiyle ^^.
Maria Pudolojski
Avcı
Avcı
Maria Pudolojski

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeCuma Şub. 28, 2014 10:45 am

Ay hoşbuldum eheheh. Çok çok memnun oldum.  Razz 
Lethe Bonham
Cadı
Cadı
Lethe Bonham

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeCuma Şub. 28, 2014 11:16 am

O zaman merhaba bende Merve, aynı zamanlarda rpye başlamışız sanırsam ben artık hatırlayamıyorum pek. Senin şu bırakma sendromları bendede meşhur fakat dediğin gibi gördüğüm her modelde yeni karakter olulturup kafamda senaryolar kuruyordum Very Happy En son Ashton Ktcher ile açsam mı olur mu falan derken kendimi eski karakterlerimle burda buluverdim. Laf aramızda kıçımı kaldırıp ders çalışmam gerekirken diğer mf öğrencileri gibi ben buraya gelmiş rp yapma peşindeyim, çok hoş. Ayrıca şunu da eklemek gerekli ki sevdiğin bi işte olduğun sürece para mühim değil. Yeteri kadar kazan yeter, mutsuz olmaktan iyidir keşkelerin olmaz en azından der güzin abla moduna girmeden başlığını terk ederim!
Brian Walters
Vampir
Vampir
Brian Walters

MesajKonu: Geri: bir maria puder uyarlaması.    bir maria puder uyarlaması.  Icon_minitimeCuma Şub. 28, 2014 11:38 am

Başlığını daha önce görmüştüm ama acayip uykuluydum o sıra o yüzden okumamıştım Very Happy Bende Ergin, memnun oldum. 17,2 yaşındayım... 18'den gün aldım falan işte o muhabbetleri hiç sevmem aralıkta 18 oluyorum öyle anla sen Very Happy Hem aralık doğumlu olduğum için okula bir yıl geç başlamam yüzünden hem de geçen sene sınıfta kalmam yüzünden 10. sınıfım ben. Bilişim öğrencisiyim. Bizim okul zordur ama ben isteyerek ve bilerek geldim çoğu kişiden farklı olarak bizim okuldaki, bilgisayar mühendisi olmak istiyorum ilerde. Gazeteciliğe hiç ilgi duymadım ama yakıştıranlar oldu. Sebebi de okulumuzun adının Gazeteci Çetin Altan olması sanırım. Yaşlı teyzeler falan hep gazeteci mi olcan sen ordan mezun olunca der bende ezberden hemen veririm cevabı. Ehem, neyse çok konuştum yine. Para yok falan deme seviyosan yap bence, bir insan yeterince çabaladıktan sonra para da kazanır istediği amaca da ulaşır. Örneğin ben bu tembelliğime rağmen önümüzdeki seneden itibaren cidden çalışarak iyi bir üniversiteye yerleşmeyi falan planlıyorum yani. Tamam cidden çok konuştum... Memnun oldum yeniden Very Happy

bir maria puder uyarlaması.
1 sayfadaki 1 sayfası