Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En son rp'yi bırakmıştım ben ya?

+2
Brandon Sky
Drago Krosigk
6 posters
YazarMesaj
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Empty
MesajKonu: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 11:47 am

Başlıkta da söylediğim gibi. Ben en son rp'yi bırakmıştım ya? Ama tabii Aslı Hanım'ı kıramayıp bu siteye geldim. Normalde daha önce hiç bir vampir-kurtadam-avcı sitesine üyeliğim yok. Fakat burada karakteri cuk oturttum sanırım. Tabii Till 'normal' olarak kurtları daha çok seviyor ama, yine Aslı Hanım'ın biraz dürtüsü, biraz da benim vampirlere olan yatkınlığımdan kaynaklı, vampir oldu efenim.

Neyse. Ben Sergen. 95 Ankara doğumluyum. Aslen Tatar'ım. Çocukluğunda cansız bir nesne kadar sessiz ve uysal fakat Stewie kadar da içi dolu birisiydim
Bkz.:

Sınıfınızda her ders uyuyup ders notları 90'dan aşağı olmayan çocuk varsa, işte o bendim. Lakin hayat şartları ve bazı zorluklar -Bahanelere bak...- Beni Karabük'e attı. Mekatronik mühendisliği birinci sınıf öğrencisi olaraktan burada bulunuyorum. -İngilizceden muaf. Ehe.-

Halihazırda takip ettiğim diziler:
HIMYM, Being Human, Teen Wolf, Atlantis -2. sezon çıkmadı ya la-
Sevdiğim müzik tarzı diye bir şey yok, kulağıma hoş geldiğinde dinliyorum. Bende her telden var.
Okuduğum kitap sayısı azdır. Ama fantastik romanlara ve kriminal romanlarına bayılıyorum. En son Percy Jackson ve Olimposlular kitap serisini -5 kitap- 4 günde okumuştum. İkinci seriye vereceğim paraya kıyamadığım için henüz bekliyorum. Charles Dickens en sevdiğim yazardır. Agatha Christie ile Mario Puzo ortak bir kitap yazsa ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum. En sevdiğim film elbette The Godfather. Yapılış yılına göre en kaliteli ve en çok benimsediğim film olur kendisi. Sevdiğim oyuncular Johnny Depp, Robert Downey Jr. Gerard Butler, Adam Sandler. 6 sene aktif basketbol yaptım fakat sağlık sorunları sebebiyle bırakmak zorunda kaldım. Parke kafalıyım anlayacağınız.

En kısa şekilde özetledim kendimi işte.. He bir de, 6 sene kadardır 'gerçek' rpler yazıyorum. Yaklaşık 1,5 ay önce bırakmıştım fakat.. Biliyorsunuz işte. Arkadaşlara söz geçmiyor. ^^
Brandon Sky
Avcı
Avcı
Brandon Sky

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 12:21 pm

Hoş geldin ben de Ege memnun oldum şimdiden, güzel kurgularımız olacak zaten, iyi ki getirmiş Aslı ^^. Ünlünü sevmiyorum hiç bunu da not düşmek istedim ahah.
Sylvia Walker
Vampir
Vampir
Sylvia Walker

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 12:37 pm

Selam vampir dost. Ben de Can. Beni de Aslı ablacıkım getirdii Very Happy 6 sene mi? Very Happy Tanıdıklarım arasında rekor sende sanırım Very Happy Benim de anneannem Boşnak göçmeni Very Happy Ben de Yarı boşnak göçmeni oluyorum :/ Johnny Depp'i yerim Very Happy Basketbol mu? İimiş. Very Happy Ben rezil rezil sporsuz sporsuz takılıyom. Very Happy Bu yönden kendimi Alacakaranlık- Bella'ya benzetebilirim Very Happy Top bana değerse, illa biri sakatlanacak Very Happy Ben doğma büyüme ve (umarım) yaşlanma, İzmirliyim Very Happy 8. sınıfa kadar ben de öyleydiiimmmmm Very Happy Ama artık kıçımı yrtp 70 falan alıom Very Happy

Noottt: Ben de cansız bir nesne kadar sessizdim. Tabii bu cansız nesne hoparlör ise Very Happy
Maurice Gallagher
Suçlu
Suçlu
Maurice Gallagher

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 12:41 pm

Sylvia Walker demiş ki:
Selam vampir dost. Ben de Can. Beni de Aslı ablacıkım getirdii :D6 sene mi? :DTanıdıklarım arasında rekor sende sanırım :DBenim de anneannem Boşnak göçmeni :DBen de Yarı boşnak göçmeni oluyorum :/  Johnny Depp'i yerim :DBasketbol mu? İimiş. :DBen rezil rezil sporsuz sporsuz takılıyom. :DBu yönden kendimi Alacakaranlık- Bella'ya benzetebilirim :DTop bana değerse, illa biri sakatlanacak :DBen doğma büyüme ve (umarım) yaşlanma, İzmirliyim :D8. sınıfa kadar ben de öyleydiiimmmmm :DAma artık kıçımı yrtp 70 falan alıom Very Happy

Noottt: Ben de cansız bir nesne kadar sessizdim. Tabii bu cansız nesne hoparlör ise Very Happy

Son Very Happy zamanlarda Very Happy böyle Very Happy neşeli Very Happy entry Very Happy okumamıştım Very Happy

Hoşgeldin Very Happy Sergen Very Happy
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 1:25 pm

Brandon Sky demiş ki:
Hoş geldin ben de Ege memnun oldum şimdiden, güzel kurgularımız olacak zaten, iyi ki getirmiş Aslı ^^. Ünlünü sevmiyorum hiç bunu da not düşmek istedim ahah.

Dur tahmin edeyim, çünkü ona takım yapamadın ve bu da seni sinirlendirdi. :PEhem. Hoşbuldum bu arada.

Sylvia Walker demiş ki:
Selam vampir dost. Ben de Can. Beni de Aslı ablacıkım getirdii :D6 sene mi? :DTanıdıklarım arasında rekor sende sanırım :DBenim de anneannem Boşnak göçmeni :DBen de Yarı boşnak göçmeni oluyorum :/  Johnny Depp'i yerim :DBasketbol mu? İimiş. :DBen rezil rezil sporsuz sporsuz takılıyom. :DBu yönden kendimi Alacakaranlık- Bella'ya benzetebilirim :DTop bana değerse, illa biri sakatlanacak :DBen doğma büyüme ve (umarım) yaşlanma, İzmirliyim :D8. sınıfa kadar ben de öyleydiiimmmmm :DAma artık kıçımı yrtp 70 falan alıom Very Happy

Aslı siteye çalışan bi casus mu yoksam...  Rolling Eyes Ve o 6 senenin içinde dandik iki satırlık rp'lerim yok. Yoksa rp ile tanışalı 9 sene oluyor ^^ Dile kolay... Olur öyle arada ya. Ben de Dinden hiç 3 ü adam gibi geçememiştim. Hayatımda Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi(!) dersinden toplasan üç dört tane beş NOTUM vardır.. Bak karne notu demiyorum. Bildiğin sınav notu.. :DAyrıca, cansız bir nesneden kastım minik bir bibloydu sadece. Düşürmediğin zaman asla ses çıkartmaz. ^^ Amma çene yaptık yia.

Maurice Gallagher demiş ki:
Sylvia Walker demiş ki:

Son Very Happy zamanlarda Very Happy böyle Very Happy neşeli :De ntry Very Happy okumamıştım Very Happy

Hoşgeldin :DSergen Very Happy

Ay Very HappyVery Happy fikir Very Happy deyim Very Happy hoş Very Happy bul Very Happy dum Very Happy
Spoiler:
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir
Nathan Depardieu

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 3:17 pm

Selalaalm. Hoş geldin Sergen. Senem ben de ^^. Umarım keyifli vakit geçirirsin ^^.
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 3:23 pm

Selalam Senem. Memnunun oldum. Umarım keyifli vakit geçiririm. ^^
Persephone Vlonjati
Vampir & Üniversite Öğrencisi
Vampir & Üniversite Öğrencisi
Persephone Vlonjati

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeÇarş. Şub. 19, 2014 1:35 pm

Can, ablasının kuzusu *-*
Adminler, ara vermiş halimle üye çekiyorum siteye. Yapın bi' güzellik.
Tekrar hoşbuldun Sergen Bey *-* -Ben de sevmiyorum ünlünü =/-
http://aslikara.deviantart.com/
Drago Krosigk
Vampir
Vampir
Drago Krosigk

MesajKonu: Geri: En son rp'yi bırakmıştım ben ya?   En son rp'yi bırakmıştım ben ya? Icon_minitimeÇarş. Şub. 19, 2014 1:41 pm

İstediğim ünlüyü alabilmiş olsaydım severdin fakat birileri(!) bana onun boş olduğunu söyleyerek beni bu siteye kayıt etti. -.-

Şimdi de o birileri(!) cezasını çeksin. Ehem. Hoş buldum .

Deep Note: Till'i sevmeyen ölsün. -.-

En son rp'yi bırakmıştım ben ya?
1 sayfadaki 1 sayfası