Port Shire
Port Shire
Port Shire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Shire

Port Shire RPG'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Brandon J. Sky

+3
Clarise Miao
Evaris Sky
Brandon Sky
7 posters
YazarMesaj
Brandon Sky
Avcı
Avcı
Brandon Sky

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 8:25 am

Kurgu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], özellikle bir şey aramıyorum; ama bir şey rica ediyorum o da basit kurgularla gelmemeniz. Yazarken zevk alacağımız kurgular bekliyorum, beraber beyin fırtınaları da yaparız yeter ki gelin!
Evaris Sky
Cadı
Cadı
Evaris Sky

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 10:07 am

Hóla Senior.
Clarise Miao
Cadı & Profesör
Cadı & Profesör
Clarise Miao

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 10:21 am

İstediğin karakterle kurguya hazırız Very Happy
Ilyna Sky
Avcı & Üniversite Öğrencisi
Avcı & Üniversite Öğrencisi
Ilyna Sky

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 11:35 am

Ilyna'yı eklemek yok zaten kurguya. Sevmicem Brand'ı.
Brandon Sky
Avcı
Avcı
Brandon Sky

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeSalı Şub. 18, 2014 12:13 pm

Clarise Miao demiş ki:
İstediğin karakterle kurguya hazırız Very Happy

Şu ikiz dingillerin dışında bir tek seni takıyorum akıllansınlar sdkjfg Vampir karakterinle Legion karakterim arasında yapalım bir şeyler bence şimdilik. ^^
Lethe Bonham
Cadı
Cadı
Lethe Bonham

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimePerş. Şub. 27, 2014 1:16 pm

Benim kurgumda bir yerlerde avcıya ihtiyaç duyuyorum ilana bakarsan kısa bir açıklama bulabilirsin. O avcı sen olabilirsin, kendi oğlumu öldürmek zorunda kalmam vs bunlar üzerinden flash back içeren günümüz rpleri yapabiliriz. Kabul edersen bu kurguyu geliştirebilir dallandırıp budaklandırabiliriz
Feliks Heinrich
Gezgin
Gezgin
Feliks Heinrich

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimeCuma Şub. 28, 2014 8:52 am

Lethe Bonham demiş ki:
Benim kurgumda bir yerlerde avcıya ihtiyaç duyuyorum ilana bakarsan kısa bir açıklama bulabilirsin.  O avcı sen olabilirsin, kendi oğlumu öldürmek zorunda kalmam vs bunlar üzerinden flash back içeren günümüz rpleri yapabiliriz. Kabul edersen bu kurguyu geliştirebilir dallandırıp budaklandırabiliriz

Kurguna bakıyorum hemmen, olabilir gibi geldi bana.
Cassandra Bennett
Cadı
Cadı
Cassandra Bennett

Brandon J. Sky Empty
MesajKonu: Geri: Brandon J. Sky   Brandon J. Sky Icon_minitimePaz Mart 02, 2014 1:34 pm

16- 17 li yaşlarda Cassandra'yı fahişe olmaktan kurtarmışsın. Sonra aralarında bir kıvılcım gerçekleşmiş. Fakat zamanla avcı özelliklerin yüzünden aşırı saldırgan ve şiddet yanlısı olmuşsun. İleride Cassandra ile evlenip aile kurmaktan korkmuşsun. Çünkü kaybedeceğin bir şey olmamasını istiyorsun. Geride bir ailen olması seni işinden alıkoyacağını düşünebilirsin. O zaman işin rengi değişmiş. Karnında bir bebekle bırakıp gitmiş ol. Bu bebekten haberin yok tabi. Bu Cassandra'yı'yi derinden sarsmış ve karakterinde inanılmaz değişikler olmaya başlamış. Çocuk doğduğunda bir ayinle onu kurban edip büyü gücünü arttırıp senden intikam almaya yemin etmiş ama içten içe hala sana aşık. Bu kurgu nasıl sence ekleme çıkarma yapabiliriz.

Brandon J. Sky
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Brandon Sky